09198335318

خانه » تخلیه چاه در کرج

تخلیه چاه در کرج

تخلیه چاه در کرج

ممکن است دلیل گرفتگی چاه دستشویی ,پر بودن چاه باشد که در این صورت تنها یک راه برای رهایی از این مشکل وجود دارد و آن تخلیه چاه است، همانطور که میدانید این کار باید توسط یک شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه کار بلد و معتبر انجام شود.

شرکت کرج لوله با بیش از 30 سال سابقه و دارای 20 شعبه فعال در سراسر استان البرز در تمام ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی با بالا ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می باشد. این شرکت دارای ماشین های تخلیه چاه از 6000 تا 12000 لیتری و پمپ های تک فاز (برای چاه های ساختمان های مسکونی) و سه فاز(برای چاه های کارخانه جات و شرکت ها) می باشد تا کار تخلیه چاه را به سرعت و با رعایت تمامی اصول انجام دهد.

علائم پر بودن چاه

برای اینکه متوجه شوید چاه پر شده یا یک گرفتگی معمولی است علائم بسیاری دارد عبارتند از:

1_ کم نشدن آب بالا آمده بعد از گذشت چند ساعت

2_ بوی نامطبوع

3_ زود به زود بالا آمدن آب

4_ وجود حشرات موزی از قبیل مگس، سوسک و…

5_و…

راهکار

در این مواقع بهترین کار تماس با یک شرکت خدماتی متخصص است تا با کمترین هزینه و بهترین عملکرد این مشکل را برطرف نمایند. شرکت کرج لوله از باسابقه ترین شرکت های خدماتی استان البرز است و با داشتن نیروهای متخصص و مجرب سعی در کسب رضایت همشریان عزیز داشته است. این شرکت در هر ساعت از شبانه روز که تماس بگیرید نزدیک ترین سرویس کار خود را به آدرس شما ارسال میکند و با منصفانه ترین قیمت مشکل تاسیساتی ساختمان شما را برطرف می نماید.

شماره تماس: 09125137297

امتیاز دهی

کلیک کنید

میانگین امتیاز: / 5. تعداد:

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Call Now Button